B57471V2472H062
5S-B57471V2472H062
B57471V2472H062
NTC THERMISTOR 4.7K OHM 3% 0805
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 4.7k |
| Resistance Tolerance: | ??????3% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 210mW |