B57471V2104J062
5S-B57471V2104J062
B57471V2104J062
NTC THERMISTOR 100K OHM 5% 0805
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 100k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 4386K |
| B25/75: | - |
| B25/85: | 4455K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 125??????C |
| Power - Max: | 210mW |