B57464S0400M000
5S-B57464S0400M000
B57464S0400M000
NTC THERMISTOR 40 OHM
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 40 |
| Resistance Tolerance: | - |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | - |
| B25/75: | - |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 125??????C |
| Power - Max: | 210mW |