B57431V2472J62
5S-B57431V2472J62
B57431V2472J62
NTC THERMISTOR 4.7K OHM 5% 0805
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 4.7k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 210mW |