B57431V2103J62
5S-B57431V2103J62
B57431V2103J62
NTC THERMISTOR 10K OHM 0.5% 0805
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 10k |
| Resistance Tolerance: | ??????0.5% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 210mW |