B57423V2103J62
5S-B57423V2103J62
B57423V2103J62
NTC THERMISTOR 10K OHM 5% 0805
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 10k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | - |
| B25/75: | - |
| B25/100: | 4000K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 125??????C |
| Power - Max: | 210mW |