B57421V2471K62
5S-B57421V2471K62
B57421V2471K62
NTC THERMISTOR 470 OHM 10% 0805
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 470 |
| Resistance Tolerance: | ??????10% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 210mW |