B57421V2332J062
5S-B57421V2332J062
B57421V2332J062
NTC THERMISTOR 3.3K OHM 5% 0805
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 3.3k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 210mW |