B57421V2332H062
5S-B57421V2332H062
B57421V2332H062
NTC THERMISTOR 3.3K OHM 3% 0805
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 3.3k |
| Resistance Tolerance: | ??????3% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 210mW |