B57421V2152K062
5S-B57421V2152K062
B57421V2152K062
NTC THERMISTOR 1.5K OHM 10% 0805
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 1.5k |
| Resistance Tolerance: | ??????10% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 210mW |