B57421V2103H062
5S-B57421V2103H062
B57421V2103H062
NTC THERMISTOR 10K OHM 3% 0805
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 10k |
| Resistance Tolerance: | ??????3% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 210mW |