B57411V2470J62
5S-B57411V2470J62
B57411V2470J62
NTC THERMISTOR 47 OHM 5% 0805
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 47 |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 210mW |