B57411V2151K62
5S-B57411V2151K62
B57411V2151K62
NTC THERMISTOR 150 OHM 10% 0805
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 150 |
| Resistance Tolerance: | ??????10% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 210mW |