B57411V2151H62
5S-B57411V2151H62
B57411V2151H62
NTC THERMISTOR 150 OHM 3% 0805
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 150 |
| Resistance Tolerance: | ??????3% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 210mW |