B57411V2101K62
5S-B57411V2101K62
B57411V2101K62
NTC THERMISTOR 100 OHM 10% 0805
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 100 |
| Resistance Tolerance: | ??????10% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 210mW |