B57371V2683H060
5S-B57371V2683H060
B57371V2683H060
NTC THERMISTOR 68K OHM 3% 0603
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 68k |
| Resistance Tolerance: | ??????3% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 180mW |