B57371V2473J060
5S-B57371V2473J060
B57371V2473J060
NTC THERMISTOR 47K OHM 5% 0603
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 47k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 180mW |