B57352V5473J060
5S-B57352V5473J060
B57352V5473J060
NTC THERMISTOR 47K OHM 5% 0603
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | Automotive |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | Active |
| Resistance Tolerance: | 47k |
| B Value Tolerance: | ??????5% |
| B0/50: | ??????3% |
| B25/50: | - |
| B25/75: | 4386K |
| B25/100: | 4455K |
| Operating Temperature: | 4480K |
| Power - Max: | -40??????C ~ 150??????C |
| Length - Lead Wire: | 180mW |