B57352V5104H060
5S-B57352V5104H060
B57352V5104H060
NTC THERMISTOR 100K OHM 3% 0603
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | Automotive |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | Active |
| Resistance Tolerance: | 100k |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B0/50: | ??????1% |
| B25/50: | - |
| B25/75: | 4386K |
| B25/100: | 4455K |
| Operating Temperature: | 4480K |
| Power - Max: | -40??????C ~ 150??????C |
| Length - Lead Wire: | 180mW |