B57352V5104F360
5S-B57352V5104F360
B57352V5104F360
NTC THERMISTOR 100K OHM 1% 0603
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | Automotive |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | Active |
| Resistance Tolerance: | 100k |
| B Value Tolerance: | ??????1% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | - |
| B25/75: | 4386K |
| B25/85: | - |
| B25/100: | 4455K |
| Operating Temperature: | 4480K |
| Power - Max: | -40??????C ~ 150??????C |
| Length - Lead Wire: | 180mW |