B57351V5223H060
5S-B57351V5223H060
B57351V5223H060
NTC THERMISTOR 22K OHM 3% 0603
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | B57350 |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 22k |
| Resistance Tolerance: | ??????3% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 3940K |
| B25/75: | - |
| B25/85: | 3980K |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 150??????C |
| Power - Max: | 180mW |