B57351V5103J060
5S-B57351V5103J060
B57351V5103J060
NTC THERMISTOR 10K OHM 5% 0603
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | Automotive |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | Active |
| Resistance Tolerance: | 10k |
| B Value Tolerance: | ??????5% |
| B0/50: | ??????3% |
| B25/50: | - |
| B25/75: | 3940K |
| B25/100: | 3980K |
| Operating Temperature: | 4000K |
| Power - Max: | -40??????C ~ 150??????C |
| Length - Lead Wire: | 180mW |