B57331V2472K060
5S-B57331V2472K060
B57331V2472K060
NTC THERMISTOR 4.7K OHM 10% 0603
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 4.7k |
| Resistance Tolerance: | ??????10% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 180mW |