B57331V2332K60
5S-B57331V2332K60
B57331V2332K60
NTC THERMISTOR 3.3K OHM 10% 0603
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 3.3k |
| Resistance Tolerance: | ??????10% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 180mW |