B57331V2104K060
5S-B57331V2104K060
B57331V2104K060
NTC THERMISTOR 100K OHM 10% 0603
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 100k |
| Resistance Tolerance: | ??????10% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 180mW |