B57330V2103F260
5S-B57330V2103F260
B57330V2103F260
NTC THERMISTOR 10K OHM 1% 0603
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 10k |
| Resistance Tolerance: | ??????1% |
| B Value Tolerance: | ??????1% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 3380K |
| B25/75: | - |
| B25/85: | 3435K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 125??????C |
| Power - Max: | 180mW |