B57321V2681K60
5S-B57321V2681K60
B57321V2681K60
NTC THERMISTOR 680 OHM 10% 0603
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 680 |
| Resistance Tolerance: | ??????10% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 180mW |