B57321V2152H60
5S-B57321V2152H60
B57321V2152H60
NTC THERMISTOR 1.5K OHM 3% 0603
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 1.5k |
| Resistance Tolerance: | ??????3% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 180mW |