B57311V2331H60
5S-B57311V2331H60
B57311V2331H60
NTC THERMISTOR 330 OHM 3% 0603
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 330 |
| Resistance Tolerance: | ??????3% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 180mW |