B57301V2472J060
5S-B57301V2472J060
B57301V2472J060
NTC THERMISTOR 4.7K OHM 5% 0603
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 4.7k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 3590K |
| B25/75: | - |
| B25/85: | 3635K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 125??????C |
| Power - Max: | 180mW |