B57301K0103A004
5S-B57301K0103A004
B57301K0103A004
NTC THERMISTOR 10K OHM 3% PROBE
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 10k |
| Resistance Tolerance: | ??????3% |
| B Value Tolerance: | ??????1% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | - |
| B25/75: | - |
| B25/100: | 3988K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 155??????C |
| Power - Max: | 375mW |