B57276K0482A009
5S-B57276K0482A009
B57276K0482A009
NTC THERMISTOR 4.8K OHM 2% PROBE
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 4.8k |
| Resistance Tolerance: | ??????2% |
| B Value Tolerance: | ??????1.5% |
| B25/75: | - |
| B25/100: | 3980K |
| Operating Temperature: | -10??????C ~ 100??????C |
| Power - Max: | 500mW |