B57234S0600M000
5S-B57234S0600M000
B57234S0600M000
NTC THERMISTOR 60 OHM 20%
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 60 |
| Resistance Tolerance: | ??????20% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B25/75: | - |
| B25/100: | 4000K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 170??????C |
| Power - Max: | 3.2W |