B57234S0330M051
5S-B57234S0330M051
B57234S0330M051
NTC THERMISTOR 33 OHM 20%
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 33 |
| Resistance Tolerance: | ??????20% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B25/75: | - |
| B25/100: | 3300K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 170??????C |
| Power - Max: | 3.2W |