B57234S0100M051
5S-B57234S0100M051
B57234S0100M051
NTC THERMISTOR 10 OHM 20%
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 10 |
| Resistance Tolerance: | ??????20% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | - |
| B25/75: | - |
| B25/100: | 3060K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 170??????C |
| Power - Max: | 3.2W |