B57232V5103J360
5S-B57232V5103J360
B57232V5103J360
NTC THERMISTOR 10K OHM 5% 0402
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | Automotive |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | Active |
| Resistance Tolerance: | 10k |
| B Value Tolerance: | ??????5% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | - |
| B25/75: | 3380K |
| B25/85: | - |
| B25/100: | 3435K |
| Operating Temperature: | 3455K |
| Power - Max: | -40??????C ~ 150??????C |
| Length - Lead Wire: | 150mW |