B57227K112J2
5S-B57227K112J2
B57227K112J2
NTC THERMISTOR 1.1K OHM PROBE
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 1.1k |
| Resistance Tolerance: | ??????10% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | - |
| B25/75: | - |
| B25/100: | 4300K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 155??????C |
| Power - Max: | 200mW |