B57164K0472J052
5S-B57164K0472J052
B57164K0472J052
NTC THERMISTOR 4.7K OHM 5% DISC
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 4.7k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | - |
| B25/75: | - |
| B25/100: | 3950K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 125??????C |
| Power - Max: | 450mW |