B57164K0471K052
5S-B57164K0471K052
B57164K0471K052
NTC THERMISTOR 470 OHM 10% DISC
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 470 |
| Resistance Tolerance: | ??????10% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B25/75: | - |
| B25/100: | 3200K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 125??????C |
| Power - Max: | 450mW |