B57164K0153J055
5S-B57164K0153J055
B57164K0153J055
NTC THERMISTOR 15K OHM 5% DISC
Product Description
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 15k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B25/75: | - |
| B25/100: | 4300K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 125??????C |
| Power - Max: | 450mW |