B57045K0104K000
5S-B57045K0104K000
B57045K0104K000
NTC THERMISTOR 100K OHM 10% STUD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 100k |
| Resistance Tolerance: | ??????10% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | - |
| B25/75: | - |
| B25/100: | 4600K |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 100??????C |
| Power - Max: | 450mW |
| Length - Lead Wire: | 1.18 (30.00mm) |