B57020M2502A001
5S-B57020M2502A001
B57020M2502A001
NTC THERMISTOR 5K OHM 2% PROBE
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 5k |
| Resistance Tolerance: | ??????2% |
| B Value Tolerance: | ??????1.5% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | - |
| B25/75: | - |
| B25/100: | 3980K |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 80??????C |
| Power - Max: | 350mW |