ABNTC-0805-223J-4050F-T
5S-ABNTC-0805-223J-4050F-T
ABNTC-0805-223J-4050F-T
NTC THERMISTOR 22K OHM 5% 0805
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 22k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????1% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 4050K |
| Power - Max: | 200mW |