ABNTC-0402-224J-4250F-T
5S-ABNTC-0402-224J-4250F-T
ABNTC-0402-224J-4250F-T
NTC THERMISTOR 220K OHM 5% 0402
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 220k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????1% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 4250K |
| Power - Max: | 100mW |