P51-75-G-L-I36-5V-000-000
5S-P51-75-G-L-I36-5V-000-000
P51-75-G-L-I36-5V-000-000
SENSOR 75PSI M10-1.25 6H 1-5V
Product Description
Packaging:MediaSensor?
Pressure Type:Vented Gauge
Operating Pressure:75 PSI (517.11 kPa)
Output Type:Analog Voltage
Output:1 V ~ 5 V
Accuracy:??????0.5%
Voltage - Supply:8 V ~ 30 V