P51-75-G-C-D-4.5V-000-000
5S-P51-75-G-C-D-4.5V-000-000
P51-75-G-C-D-4.5V-000-000
SENSOR 75PSI M12-1.5 6G .5-4.5V
Pressure Type:Vented Gauge
Operating Pressure:75 PSI (517.11 kPa)
Output Type:Analog Voltage
Output:0.5 V ~ 4.5 V
Accuracy:??????0.5%
Voltage - Supply:5V
Port Size:Male - M12 x 1.5
Maximum Pressure:Deutsch
Operating Temperature:3 Pin