P51-75-G-C-D-20MA-000-000
5S-P51-75-G-C-D-20MA-000-000
P51-75-G-C-D-20MA-000-000
SENSOR 75PSI M12-1.5 6G 4-20MA
Pressure Type:Vented Gauge
Operating Pressure:75 PSI (517.11 kPa)
Output Type:Analog Current
Output:4 mA ~ 20 mA
Accuracy:??????0.5%
Voltage - Supply:8 V ~ 30 V
Port Size:Male - M12 x 1.5
Maximum Pressure:Deutsch
Operating Temperature:3 Pin