P51-75-G-AF-I12-20MA-000-000
5S-P51-75-G-AF-I12-20MA-000-000
P51-75-G-AF-I12-20MA-000-000
SENSOR 75PSI 9/16-18UNF 4-20MA
Pressure Type:Vented Gauge
Operating Pressure:75 PSI (517.11 kPa)
Output Type:Analog Current
Output:4 mA ~ 20 mA
Accuracy:??????0.5%
Voltage - Supply:8 V ~ 30 V
Port Size:Male - 9/16 (14.29mm) UNF