P51-3000-S-C-I12-4.5V-000-000
5S-P51-3000-S-C-I12-4.5V-000-000
P51-3000-S-C-I12-4.5V-000-000
SENSOR 3000PSI M12-1.5 6G 4.5V
Product Description
Packaging:MediaSensor?
Pressure Type:Sealed Gauge
Operating Pressure:3000 PSI (20684.27 kPa)
Output Type:Analog Voltage
Output:0.5 V ~ 4.5 V
Accuracy:??????0.5%
Voltage - Supply:5V