P51-3000-S-C-I12-20MA-000-000
5S-P51-3000-S-C-I12-20MA-000-000
P51-3000-S-C-I12-20MA-000-000
SENSOR 3000PSIS M12 4-20 MA
Pressure Type:Sealed Gauge
Operating Pressure:3000 PSI (20684.27 kPa)
Output Type:Analog Current
Output:4 mA ~ 20 mA
Accuracy:??????0.5%
Voltage - Supply:8 V ~ 30 V